//Zagłębiarki, czyli kto?

Zagłębiarki, czyli kto?

Kochane i Kochani

Cieszymy się, że coraz częściej piszecie, dzwonicie, pytacie. Niektórzy gratulują nam pomysłów, inni zapraszają do własnych projektów, jeszcze inni zastanawiają się, o co w ogóle chodzi, albo zwracają uwagę, że zagadki w konkursach są trudne 🙂 Cieszymy się z każdego sygnału. Dzięki temu wiemy, że jesteście, obserwujecie i myślicie o nas. Na wszelki wypadek przygotowałyśmy listę 5 najczęściej powtarzających się pytań:

Kreatywny duet tworzą dwie kobiety-maszyny (choć ciągle czują się dziewczynami). Pracowite jak ciągniki, szybkie jak przecinaki, wnikliwie jak… zagłębiarki właśnie.

Jesteśmy bardzo silnie związane z regionem i miastami, w których mieszkamy. Wiemy, że wokół nas jest wiele takich osób. Chcemy pochwalić się Zagłębiem, podkreślić, że mieszkamy w Sosnowcu, Dąbrowie Górniczej czy Czeladzi. Jesteśmy z tego dumne/dumni, prawda:)? Projekt jest także dla tych, którzy nie widzą tu większej filozofii czy lokalnego patriotyzmu. Cenią po prostu dobrą grafikę lub szukają niebanalnego pomysłu na prezent:)

Projektujemy grafiki, ilustracje, które z powodzeniem mogą ozdobić ścianę Waszego salonu, biura, przedpokoju. Są starannie zapakowane i solidnie wykonane. W przyszłości funkcjonować mogą na torbach, koszulkach czy podkładkach pod kubki itp (trzymajcie kciuki;)).

Za obrazami stoi Beata. Ze słowami liczy się Agnieszka:)

Jesteś na bardzo dobrej drodze. Wystarczy zrobić zakupy w naszym sklepie internetowym. W razie wątpliwości chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

agnieszka@zaglebiarki.pl

beata@zaglebiarki.pl

Możecie nas znaleźć również na Facebooku i Instagramie.

Ściskamy Was ciepło,
Zagłębiarki

2020-01-24T23:12:48+01:00 09/10/2015|Tags: |