//Design Thinking, czyli zaprojektuj z Zagłębiarkami gadżet

Design Thinking, czyli zaprojektuj z Zagłębiarkami gadżet

Cześć,

Mamy dla Was wyjątkowe zaproszenie! Nie wszyscy wiedzą, że nasza projektantka Beata Nocoń, oprócz tego, że jest świetną graficzką i ilustratorką, uwielbia również opakowania. Tak się składa, że w przepastnej szufladzie pomysłów miała ukryte pudełko-organizer, które własnoręcznie zaprojektowała. Ostatnio uznała, że nadszedł czas, by projekt ujrzał światło dziennie. Pomyślała również, że nadaje się idealnie jako gadżet, pamiątka do naszego zestawu dobrego designu rodem z Zagłębia Dąbrowskego.

Świetna wiadomość, prawda?

To jednak jeszcze nie wszystko! Agnieszka zafascynowana ostatnio projektowaniem metodą myślenia projektowego ukończyła ostatnio kurs moderatora Design Thinking, który umożliwia jej przeprowadzenie zespołu projektowego przez cały proces. Metody tej używać można w domu, w pracy, w twardym biznesie, ale również do projektowania rozwiązań codziennego użytku (od portfeli po śpiworki ratujące życie wcześniakom w krajach rozwijających się). Chodzi o to, aby to, co powstanie na bazie Design Thinking odpowiadało potrzebom użytkowników.

I teraz Wasza kolej 🙂

Chcemy połączyć projekt Beaty i uprawnienia Agnieszki oraz zaprosić WAS – mieszkańców Zagłębia Dąbrowskiego, miłośników regionu, naszych sympatyków, biznesmenów, urzędników, sklepikarzy, właścieli pubów, informatyków, historyków, inwestorów, krawcowe, artystki, pisarki, księży, księżniczki i wszystki chętnych z otwartymi umysłami do tego niecodziennego eksperymentu.

Zaprojektujmy razem, to co powinno znaleźć się na zewnątrz opakowania i to co powinno być w środku, a może w ogóle wszystko zaprojektujmy od nowa!

Chcemy spotkać się z Wami, zaprezentować nasz pomysł, poobserwować Wasze wrażenia, dowiedzieć się więcej o Waszych potrzebach, zebrać informacje o wymarzonym gadżecie, a potem….potem go dla Was zaprojektować. Dokładnie tak jak sobie wszyscy wymarzyliście albo dokładnie tak jak potrzebujecie 🙂

Zróbmy to razem!

Więcej szczegółów o miejscu i czasie (w przybliżeniu testy odbędą się po 11 czerwca) podamy wkrótce. Dziś chcemy wiedzieć, czy wchodzicie z nami w ten projekt i podejmujecie wspólne wyzwanie.

Po szczegółowe informacje, a może już z pierwszymi wrażeniami dotyczącymi naszej propozycji piszcie na adres:

agnieszka@zaglebiarki.pl

lub dzwońcie

tel. 663-726-101

Pozdrawiamy

Zagłębiarki

 

2018-05-21T21:04:54+02:00 21/05/2018|Tags: , , , |