//Zagłębiarki całym sercem z WOŚP

Zagłębiarki całym sercem z WOŚP

Sosnowiecki sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zaprosił Zagłębiarki do uczestnictwa w licytacjach podczas XXV Finału WOŚP w Sosnowcu. Miasto będzie jednym z 10 miejsc w Polsce, z którego Orkiestra 15 stycznia grać będzie „na żywo”.

Tego dnia wylicytować będzie można nasze kubki oraz plakaty na licytacjach w hali widowiskowo-sportowej w Zagórzu (Braci Mieroszewskich 91) oraz na wielkim finałowym koncercie na Górce Środulskiej. Atrakcje w ramach pierwszego wydarzenia rozpoczną się już od godz. 9.30. Niezwykła atmosfera Orkiestry przeniesie się na Górkę od godz. 19.00.

Warto, jak co roku,  zaangażować się w pomoc na rzecz ratowania życia dzieci i seniorów. Urząd Miejski w Sosnowcu przypomina, że tylko w 2013 roku do sosnowieckiego Szpitala Miejskiego trafił sprzęt o wartości ponad 760 tysięcy złotych, który służy pacjentom na Oddziale Noworodków i Wcześniaków, Geriatrii czy w Zakładzie Opiekuńczo Leczniczym.

Warto pamiętać, że życie i zdrowie mieszkańców Zagłębia Dąbrowskiego ratuje również sprzęt, który WOŚP przekazał do innych szpitali i klinik w regionie.

Szczegółowe informacje o programie XXV Finału WOŚP

 

 

 

2017-12-28T20:19:42+01:00 09/01/2017|