//#markaZagłębie? Jesteś w dobrym miejscu

#markaZagłębie? Jesteś w dobrym miejscu

Coraz rzadziej szukamy szczęścia za granicą, nie tak często już marzymy o przeprowadzce do Katowic, bo przecież tam „tak dużo się dzieje”. Mamy pomysły, nie brakuje chęci i warunków, by marzenia realizować u siebie, na własnym podwórku. W dodatku jest nas coraz więcej.

Właściciele małej gastronomii, sklepów, kreatywnych biznesów, lokalnych marek. Nikt z nas nie wyobraża sobie lepszego miejsca dla ich rozwoju niż Zagłębie Dąbrowskie. Nam jednak brakowało klamry spinającej te wszystkie aktywności i pomysły. No i jeszcze lokalnego sznytu. Tak powstał pomysł i #markaZagłębie.

Jesteśmy przekonane, że nie ma i nie było dotąd lepszego momentu, by z dumą obwieszczać światu: jestem z Zagłębia. Tu mieszam, tu kocham, tu pracuję, tu tworzę. W Zagłębiu Dąbrowskim.

Jeszcze chyba nigdy nad Sosnowcem, Dąbrową Górniczą i powiatem będzińskim nie unosił się taki duch kreatywności, a powietrze nie pachniało takim potencjałem. Pochwalmy się tym przed światem.

Bądź dumnym Zagłębiakiem, rozwiaj swój biznes w Zagłębiu Dąbrowskim, dołącz do #markaZagłębie.

Wykorzystajmy potencjał spontanicznych akcji, siłę mediow społecznościowych i udowodnijmy jak silna i piękna jest #markaZagłębie

Pozdrawiamy

Zagłębiarki

 

2016-11-14T22:15:43+01:00 11/10/2015|