//Idzie jesień, idą zmiany. Na scenę wkracza Miastoprojekt [+bezpłatny kalendarz do pobrania]

Idzie jesień, idą zmiany. Na scenę wkracza Miastoprojekt [+bezpłatny kalendarz do pobrania]

Czas pędzi nieubłaganie. Wakacje już za nami, a lato u Zagłębiarek było wyjątkowo owocne. Co ważne, my dopiero się rozpędzamy 🙂 Ta jesień należeć będzie do nas!

Wystarczy spojrzeć tylko na ten spis z natury:

 • Dzieci: +1
 • Pies: +1
 • Własna firma: +1
 • Etat: – 1
 • Nowe pomysły: +100 000

Chyba rozumiecie już skąd u nas tyle energii i zapału do pracy! 🙂

Postanowiłyśmy, że czas najwyższy przekształcić nasz kreatywny duet, tworzący plakaty, kubki, magnesy, tatuaże zmywalne i inne designerskie gadżety na temat Zagłębia Dąbrowskiego w niewielką (ale ogromnie pracowitą i twórczą!) agencję kreatywną.

Oficjalnie nazywamy się Studio Kreatywne Miastoprojekt.

Zagłębiarki pozostają jedną z naszych marek (będzie ich kilka 🙂 )

Powoli zabieramy się za budowę naszej miastoprojektowej tożsamości i zrewolucjonizowanie rynku (nie byłybyśmy sobą, gdyby było inaczej 😉 ). Zaczynamy tak, jak przystało na zespół profesjonalistek i profesjonalistów:

Krok 1: staretgia

Krok 2: wdrożenie

Krok 3: radość z sukcesów

Krok 4: wnioski na przyszłość.

Taki jest plan i liczmy na to, że będziecie trzymać za nas kciuki.

wizualka_kalendarz_wrzesien2

Działamy więc od niedawna w dużo szerszym zakresie niż dotychczas. Jeśli chcecie zamówić: profesjonalny artykuł na swoją stronę www, identyfikację wizualną, dedykowaną grafikę, obsługę mediów społecznościowych, doradztwo w zakresie Facebooka i działań marketingowych albo macie inne pomysły i potrzeby w zakresie promocji i marketingu – służymy radą, pomocą i pomysłami. Od lat działamy w tym obszarze, śledzimy trendy, podnosimy kompetencje i wspieramy inne marki w działaniach.

Dodatkowo liczmy, że marka kreatywnych projektantek, twórczych copywriterek i rzetelnych, punktualnych sprzedawczyń, na którą przez niespełna rok pracowałyśmy wspólnie z Wami zaprocentuje teraz w rozwinięciu skrzydeł i poszerzeniu działalności.

W razie pomysłów na współpracę – dzwońcie do nas śmiało 🙂

PS. Przy okazji kończących się wakacji, nowego miesiąca i galopującego czasu mamy dla Was nasz tradycyjny planner. Wiemy, że go lubicie, a część Was pisze do nas z ponagleniami, gdy tylko nie pojawia się na czas. To najmilsze ponaglenia na świecie. Serio.

Wykorzystajcie go dobrze, prześlijcie bliskim i oczywiście nie zapomnijcie zajrzeć do naszego sklepiku 🙂

Niech to będzie dobry wrzesień!

  Pozdrawiamy

  Zagłębiarki

  2017-12-28T20:19:40+01:00 01/09/2017|Tags: , , |