//Co Was (i nas) czeka w 2017 roku?

Co Was (i nas) czeka w 2017 roku?

Podsumowania roku to chyba nic oryginalnego. Podobnie jak postanowienia noworoczne. Postanowiłyśmy więc iść nieco pod prąd. Zamiast obietnic i przyrzeczeń mamy dla Was (i dla siebie) konkretny i jasno sprecyzowany plan działania.

Zaczęłyśmy od priorytetów – wartości, które w 2017 roku będą dla nas najważniejsze. Brzmią one tak:

ROZWÓJ I WSPARCIE

Jak to zwykle u nas, słowa te można rozumieć na wiele sposób. Wiemy z pewnością, że wraz z rozwojem projektu Zagłębiarki chcemy wspierać i pomagać. Jak?

  1. Po pierwsze będziemy Was zachęcać aby #markaZagłębie rosła w siłę. Życzymy Wam i sobie, aby ludzi z pomysłem na nasz region i jego dobrą promocję było jak najwięcej. Kreatywności i zapału do pracy tutaj nie brakuje, chętnie więc podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem z zakresu promowania lokalnych projektów.

  2. Po drugie mamy świadomość, że dojrzałe, świadome marki istenieją i rozwijają się nie tylko dla siebie. Planujemy więc odpowiedzialnie wspierać tych, którzy tego bardzo potrzebują. Już teraz możemy Wam zdradzić, że bierzemy udział w tegorocznym, sosnowieckim finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a nasze projekty będzie można wylicytować na WOŚP-owej akcji. To jednak dopiero początek…

  3. Powoli ale systematycznie rozwijamy również ofertę naszego sklepu. W 2017 roku będzie więcej projektów, więcej produktów i więcej promocji i niespodzianek.

  4. Stale też rozwijamy się dla Was, słuchamy inspirujących ludzi, czytamy wartościową, fachową literaturę, bywamy tam, gdzie bywać warto.

  5. Mamy też całkiem osobiste plany i pomysły, ale o tym opowiemy Wam pewnie nieco później:)

Jednym słowem rok 2017 już dziś ogłaszamy Rokiem Zagłębiarek, Rokiem Lokalnych Marek i Rokiem Zaglębiowskich Inspracji!

Trzymajcie się ciepło,

Pozdrawiamy

Zagłębiarki

2017-01-01T19:53:15+01:00 29/12/2016|